Saldus servisa centrs

Kuldīgas iela 88, Saldus, Saldus novads, LV – 3801
Tālr.: (+371) 6 38 22280; Fakss: +(371) 6 38 07090

Darba laiks:
Darba dienās 8:00-12:00; 13:00-17:00

Atrašana pēc kartes

 

 

No matches
No locations found

Darbinieku kontaktinformācija


Egils Kļava Saldus servisa centra vadītājs, loģistika Egils.Klava@balticagro.com (+371) 2 9459369
Raimonds Zalkovskis Tehniskais direktors Raimonds.Zalkovskis@balticagro.com (+371) 2941 2177
Inese Ozola grāmatvedības uzskaitvede Inese.Ozola@balticagro.com (+371) 2784 3407 (+371) 6382 1035
Sigita Sviķe-Dolotina Ražošanas, sagādes un klientu apkalpošanas vadītāja Sigita.Svike-Dolotina@balticagro.com (+371) 2914 4585 (+371) 6382 1035
Jolanta Matrevica grāmatvedības uzskaitvede Jolanta.Matrevica@balticagro.com (+371) 2783 9632 (+371) 6382 1035, f. 6382 2108
Inta Miķelsone Mazumtirdzniecības uzskaites grāmatvede Inta.Mikelsone@balticagro.com (+371) 6382 1035, fakss: 6382 2108
Jurijs Ašihmins Dzīvnieku barības ražotnes vadītājs (+371) 2616 8432
Inese Levica Laboratorijas vadītāja Inese.Levica@balticagro.com (+371) 2945 5367
Bruno Jansons Tirdzniecības pārstāvis Vidzemē - dzīvnieku barība (+371) 2939 1688
Janeks Vaičkus Noliktavas pārzinis (lopbarība) (+371) 2942 4738