Par kompāniju

Baltic Agro ir augošs un spēcīgs starptautisks uzņēmums, kas Latvijas tirgū strādā jau kopš 1994. gada. Esam
uzsākuši 23. darbības sezonu un strauji mainīgā tirgus apstākļos izauguši par vienu no vadošajām kompānijām,
kas piedāvā visplašāko produktu, tehnoloģiju un pakalpojumu klāstu lauksaimniekiem. SIA Baltic Agro ir
Dānijas lauksaimniecības kooperatīva Danish Agro sastāvā.

Tagad Baltic Agro ir viens no vadošajiem uzņēmumiem Latvijā, kas tirgū piedāvā minerālmēslus, augu aizsardzības līdzekļus, sēklu, lopbarības konservantus, kvalitatīvu lopbarību, lauksaimniecības tehniku, modernas tehnoloģijas, kā arī plašu konsultāciju un pakalpojumu klāstu.

Starptautiskā sadarbība ļauj mums izmantot uzkrāto pieredzi, piedāvā plašākas iespējas minerālmēslu, sēklu un
graudu iepirkumu segmentā, nodrošinot konkurētspējīgus noteikumus mūsu klientiem Latvijā.

Pagājušo sezonu uzsākām ar vizuālās identitātes maiņu

 – Jaunu logotipu, kas vieno visus Danish Agro uzņēmumus. Tas tika papildināts ar vējā plīvojošas lapas simbolu, kas attēlo izaugsmi, attīstību un progresu. Mēs koncentrējam savu darbu, lai radītu un nodrošinātu mūsu klientiem labklājības un veiksmes pieaugumu. Visi mūsu lēmumi ir virzīti uz vēlmi izstrādāt, attīstīt un uzlabot piedāvātos produktus, mūsu prasmes un zināšanas.

Pēdējo gadu laikā mūsu pārvaldījumā klāt nākuši Stendes un Liepājas elevatori. Abi uzņēmumi nodrošina Kurzemē izaudzēto graudu, rapšu un pupu pieņemšanu, kā arī glabāšanu. Liepājas elevatorā uzstādīta eļļas spiešanas iekārta. Tās blakusprodukti tiek novirzīti lopbarības ražošanai.
No 2015. gada janvāra Baltic Agro sastāvā iekļāvies labi zināmais uzņēmums Saldus Labība. Tā jaunais nosaukums ir Baltic Agro Saldus servisa centrs. Tāpat zem Baltic Agro karoga un nosaukuma strādā arī astoņi Saldus Labības lauksaimniecības produktu veikali visā Latvijā. Plašā sortimentā turpināsim tirgot nu jau Saldus servisa centrā ražoto lopbarību, saimniecībā nepieciešamo inventāru, minerālmēslus, augu aizsardzības līdzekļus un sēklas.
Lai klientiem nodrošinātu ātrāku informācijas, konsultāciju un pakalpojuma pieejamību, esam papildinājuši reģionālo tirdzniecības menedžeru rindas. Šo jauno sezonu uzsāk 14 tirdzniecības pārstāvji visā Latvijā. Latgales klientu ērtībām jau 2014. gadā tika atvērta jauna tirdzniecības vieta Aglonā. Savas nākamās investīcijas ieguldām Vidzemes reģionā – graudu pieņemšanas punkta izveidē Gulbenē.
Savā darbā balstāmies uz darbinieku ilggadīgu pieredzi, zināšanām, veiksmīgi attīstīto loģistiku un darba operativitāti. Esam gatavi klientu vēlmju un ideju īstenošanai arī 2015. gada lauksaimniecības sezonā.