Gada pārskats

Danish Agro grupai ir sekmīgi izdevies radīt labākus nosacījumus pievienotās vērtības radīšanai zemniekiem. Stingrāka pozīcija starptautiskā tirgū, konkurētspējīgas cenas un akcents uz know-how (zināšanu principu), kā arī specializāciju starp grupas uzņēmumiem.

Baltic Agro ir daļa no Dānijas Agro grupas, kas sastāv no vairākiem lauksaimniecības un rūpniecības uzņēmumi Dānijā un ārvalstīs. Kuriem visiem ir kopīgs mērķis: augstas pievienotās vērtības risinājumi katram savās darbības jomās ciešā sadarbībā ar saviem klientiem. Dānijas Agro grupa,  galvenokārt darbojas dzīvnieku barības maisījumu, sastāvdaļu un vitamīnu maisījumus, mēslojumu, augu aizsardzības, sēklu un enerģijas, kā arī par izaudzētās produkcijas iegādi no zemniekiem un to pārdošanu. Grupa ir arī izplatītājs vairākām spēcīgiem lauksaimniecības mašīnas zīmoliem un vada arī plašu tidzdiecības ķēdi ar piemājas hobija dārza preču mazumtirdzniecību. Vairāk informācijas par Danish Agro grupu Jūs varat izlasīt mājaslap www.danishagro.com.

Danish Agro grupai ir sekmīgi izdevies radīt labākus nosacījumus pievienotās vērtības radīšanai zemniekiem 2014. gadā. Stingrāka pozīcija starptautiskā tirgū, konkurētspējīgas cenas un akcents uz know-how (zināšanu principu), kā arī specializāciju starp grupas uzņēmApgrozījums 2014. gadā sastādīja EUR 3,2 miljardi, salīdzinājumā ar EUR 3,4 miljardiem 2013. gadā, kas vērojams kā samazinājums par 4%. Tiek lēsts, kopējā tirgus, lai ir samazinājušās par starp 8 un 10%.

Pēc nodokļu nomaksas, Danish Agro bija redzams ienākums EUR 60.300.000 apmērā, kas palielināja uzņēmumu grupas pašu kapitālu gada sākumā par 16%. Pašu kapitāls pieauga par 50 miljoniem no 376 miljoniem līdz 425 miljoniem EUR. Konsolidētais maksātspējas rādītājs 30,2%, salīdzinot līdz 28,6% iepriekšējā gadā.

reportTālāk jūs varat izlasīt mūsu ikgadējos ziņojumus:

Skatiet Danish Agro 2013. gada pārskatu

Skatiet Danish Agro 2014. gada pārskatu