No "Kemira" līdz "Baltic Agro"

Pēdējo 80 gadu laikā līdz 2003.gadam „Kemira Agro” nostiprinājās kā vadošs vārds minerālmēslu un barības bagātināšanai izmantoto fosfātu nozarē, piedāvājot augstas kvalitātes produktus lauksaimniekiem, lopbarības ražotājiem un pārtikas pārstrādātājiem visā pasaulē. Produkti, kas sniedz taustāmus labumus daudzos līmeņos – labāka mājlopu kondīcija, labākas kvalitātes graudaugu raža un produktīvāka pārtikas ražošana.

Kopš 2003. gada „Kemira GrowHow”

Mēs pievērsāmies visam pārtikas ražošanas procesam. Šis mums bija aizraujošs laiks, un, mēs ticam, ka tāds tas bija arī mūsu klientiem. Kā Kemira GrowHow kļuvām par kaut ko vairāk nekā tikai minerālmēslu un barības bagātināšanai izmantoto fosfātu ražotāju. Mēs saglabājām savu stāvokli kā vērtīgs drošas un augstas kvalitātes pārtikas veicinātājs, kā arī paplašinājām savas iespējas klientu vajadzību apmierināšanai, kļuvām par viņu izvēlētās pārtikas ražošanas procesa partneriem, piedāvājot jaunus un integrētus risinājumus lauksaimniecības kultūru kultivēšanai un mājlopu audzēšanai.

Mēs nesākām no starta līnijas, bet gan kā jau izveidojies uzņēmums ar pārbaudītiem produktiem un pakalpojumiem, plašām zināšanām par tirgu un iespaidīgu klientu bāzi, aptverot visus pasaules kontinentus.

SIA „Kemira GrowHow” ir Latvijā pazīstams un lauksaimnieku vidū iecienīts uzņēmums, mēs apgādājam lauksaimniekus ar minerālmēsliem, augu aizsardzības līdzekļiem, sēklām, plēvēm, lauksaimniecības tehniku, modernām tehnoloģijām, lopbarības konservantiem un piedevām, gatavo lopbarību, kā arī sniedzam dažādus pakalpojumus – graudu un rapša iepirkšana, pirmapstrāde, uzglabāšana, u.c. Mūsu moto: „Partnerattiecības, Zināšanas, Risinājumi” visskaidrāk sniedz pārskatu par mūsu sabiedrības vērtībām.

BalticAgro

Tagad mūsu uzņēmums darbojas Dānijas lauksaimniecības kooperatīva Danish Agro sastāvā, kopā Baltic Agro Lietuvā un Igaunijā.