Fungicīdi un kodnes

Fungicīdi

Attēlu rezultāti vaicājumam “wheats diseases”

Fungicīds slimību ierobežošanai ābeļu, bumbieru, upeņu, jāņogu, ērkšķogu, zemeņu un dekoratīvo kultūru stādījumos.

Sistēmas iedarbības fungicīds kraupja ierobežošanai ābeļu un bumbieru stādījumos un puvju ierobežošanai ķiršu un plūmju stādījumos.

Fungicīds slimību ierobežošanai ābeļu, bumbieru, ķiršu, plūmju, upeņu, jāņogu, ērkšķogu un aveņu stādījumos.

Sistēmas iedarbības fungicīds dārzkopjiem, lai aizsargātu un ārstētu gan lauka, gan siltumnīcu kultūraugus no dažādiem augsnes un lapu slimību ierosinātājiem.

Sistēmas iedarbības fungicīds slimību ierobežošanai ābeļu, bumbieru, plūmju, ķiršu stādījumos, burkānu, seleriju (sakņu), sīpolu, ķiploku, šalotes, galda biešu, krizantēmu (atklātā laukā un segtās platības) sējumos un stādījumos.

Sistēmas iedarbības fungicīds slimību ierobežošanai ābeļu, bumbieru, plūmju, ķiršu stādījumos, burkānu, seleriju (sakņu), sīpolu, ķiploku, šalotes, galda biešu, krizantēmu (atklātā laukā un segtās platības) sējumos un stādījumos.

Fungicīds slimību ierobežošanai burkānu, sīpolu un zirņu sējumos, galviņkāpostu, Briseles kāpostu, zemeņu, dzērveņu, krūmmelleņu, plūmju, ķiršu un kartupeļu stādījumos.

Sistēmas un pieskares iedarbības fungicīds pelēkās puves apkarošanai zemeņu stādījumos atklātā laukā un segtās platībās, tomātu stādījumos atklātā laukā un segtās platībās, gurķos segtajās platībās, krāšņumaugos, kā arī pelēkās puves un plankumainību apkarošanai skuju un lapu koku un dekoratīvo krūmu stādījumos kokaudzētavās.

 

KARTUPEĻU FUNGICĪDI

Attēlu rezultāti vaicājumam “potatoes diseases”    

Fungicīds lakstu puves un sausplankumainības ierobežošanai kartupeļu stādījumos un neīstās miltrasas ierobežošanai sīpolu un ķiploku stādījumos.

Fungicīds lakstu puves un sausplankumainības ierobežošanai kartupeļu stādījumos un neīstās miltrasas ierobežošanai sīpolu un ķiploku stādījumos.

Jauns sistēmas iedarbības aizsargājošs un ārstējošs fungicīds pirmajiem smidzinājumiem kartupeļu stādījumos pret kartupeļu lakstu puvi un lakstu sausplankumainību.

Jaunākais sistēmas iedarbības fungicīds kartupeļu aizsardzībai pret kartupeļu lakstu puvi.

Jaunākais sistēmas iedarbības fungicīds kartupeļu aizsardzībai pret kartupeļu lakstu puvi.

Pieskares iedarbības aizsargājošs fungicīds kartupeļu lakstu puves ierobežošanai.

Lokālas sistēmas iedarbības fungicīds kartupeļu lakstu puves (Phytophthora infestans) un kartupeļu lapu sausplankumainības (Alternaria solani, A. alternata) ierobežošanai kartupeļu stādījumos.

Sistēmas un pieskares iedarbības fungicīds kartupeļu lakstu puves, kartupeļu lapu sausplankumainības un tomātu, gurķu, sīpolu, rapšu, zirņu, rožu un lefkoju neīsto miltrasu apkarošanai.

Fungicīds kartupeļu lakstu puves ierobežošanai ar aizsargājošu pieskares, translamināru un vietēju sistēmas iedarbību.

 

RAPŠA FUNGICĪDI

Attēlu rezultāti vaicājumam “rape diseases”

Fungicīds slimību ierobežošanai ziemas un vasaras rapša sējumos.

Aizsargājošs sistēmas iedarbības fungicīds slimību ierobežošanai ziemas un vasaras rapša sējumos.

Propulse – fungicīds, sistēmas iedarbības ārstējošs un aizsargājošs fungicīds slimību apkarošanai un ierobežošanai ziemas un vasaras rapša sējumos.

Sistēmas iedarbības ārstējošs un aizsargājošs fungicīds ziemas un vasaras rapša sējumos.

  • Toprex 5L    Syngenta

 

AKARICĪDI    

Insekticīds-akaricīds noliktavu kaitēkļu (t.sk. ērču) dezinsekcijai tukšās noliktavu telpās, graudu pārstrādes uzņēmumu telpās un iekārtās, kā arī kviešu, miežu, tritikāles un auzu graudos lopbarībai un sēklai un rudzu graudos sēklai un zālāju sēklas materiālā.

 

Sēklu kodnes

http://farmprogress.com/cdfm/Faress1/author/198/2014/8/winter_wheat_seed_treatment_quiz_1_635447768936996012.jpg

Baytan Trio – fungicīds, plaša spektra sistēmas un kontakta iedarbības fungicīds ziemas kviešu, rudzu, vasaras un ziemas tritikāles, ziemas miežu, vasaras miežu, vasaras kviešu un auzu sēklas materiāla kodināšanai.

Bariton Ultra  ir plaša spektra sistēmas iedarbības strobilurīnu-azolu grupas fungicīds slimību ierosinātāju iznīcināšanai kā uz graudu virsmas, tā arī to iekšpusē.

  • Celest Trio    Syngenta

Pieskares un sistēmas iedarbības fungicīds ziemas un vasaras
kviešu, ziemas un vasaras miežu, rudzu, tritikāles un auzu sēklas
materiāla kodināšanai.

Kodne - kombinētas iedarbības fungicīds ziemas un vasaras kviešu, ziemas un vasaras miežu, rudzu, tritikāles un auzu sēklu kodināšanai.

Pieskares un sistēmas iedarbības fungicīds ziemas un vasaras kviešu, ziemas un vasaras miežu, rudzu, auzu un tritikāles sēklas kodināšanai.

Pieskares iedarbības fungicīds ziemas un vasaras kviešu, rudzu, miežu, zirņu un kartupeļu sēklas kodināšanai.

Plaša iedarbības spektra pieskares un sistēmas iedarbības fungicīds ziemas un vasaras kviešu un miežu sēklas kodināšanai.

Insekticīds - fungicīds kartupeļu stādāmā materiāla kodināšanai.
Plašaspektra sistēmas iedarbības insekticīds-fungicīds kartupeļu stādāmā materiālakodināšanai.