Ārpussakņu, mēslošana caur lapām

Mēslošana caur lapām ir ātrs veids ka novērst barības vielu trūkumu veģetācijas periodā.

Augi ātri uzņemt uz lapām smidzinātas barības vielas. Iedarbības ir īsu laika period, tā ir uzskatāma par papildmeslošanu, jo pamēslošana notiek caur augsni. Izsmidzinot jāuzmanās lietot pārak koncentrētus šķīdumus, lai nebojatu lapu virsmu. Dažādām škirnēm var būt atšķirīga izturība pet vienu un to pašu papildmēslojumu. Bojājumi vairāk iespējami tad, ja apstrādi veic karstā, saulainā laikā. Visdrošāk mēslojumu caur lapām dot vakaros vai mākoņainā laika.

Visas barības vielas augiem ir vienlīdz svarīgas un neviena barības viela nevar aizvietot citu, jo katra ietekmē augus citādā veidā.Jautājiet mūsu speciālstiem:

Generic placeholder image

Dace Strautiņa

Trade Corp produktu menedžere

(+371) 25120907
Dace.Strautina@balticagro.lv

Ieteiktie produkti

 

Generic placeholder image

ruter AA

BIOSTIMULATORS AR BRĪVAJĀM L-α AMINOSKĀBĒM. MĒSLOJUMS IEDARBOJAS CAUR AUGSNI UN CAUR LAPĀM, VEICINA AUGA SAKŅU SISTĒMAS UN VIRSZEMES DAĻAS SABALANSĒTU AUGŠANU

Generic placeholder image

humifirst ® NPK 11-07-17

NPK BEZHLORA MĒSLOJUMS, BAGĀTINĀTS AR HUMĪNSKĀBES UN FULVOSKĀBES SATUROŠU ORGANISKU AUGU AUGŠANAS VEICINĀTĀJU HUMISTAR

Generic placeholder image

Deflan plus

Antistresants un biostimulators - lietošanai maisījumos ar herbicīdiem.

Generic placeholder image

Trafos

Jaunas formulācijas koncentrēts fosfora un kālija mēslojums ar mikroelementiem. Stimulēta sakņu sistēmas attīstība. Labāka barības vielu, īpaši nitrātu uzņemšana no augsnes. Augiem uzlabota noturība pret sausumu. Laba saderība maisījumos ar herbicīdiem, augu augšanas regulatoriem vai citiem mēslojumiem. Spēcīgāka sakņu sistēma un vairāk produktīvo stiebru!

Prev Next