Bezhlora pamatmēslojums

Pamatmēslošanas uzdevums

Pamatmēslošanas uzdevums atklātā laukā ir nodrošināt audzējamos kultūraugus ar barības vielu rezervi ilgākam laika periodam, t.i. uzlabot augsnes barības vielu stāvokli, piemērotu dārza kultūraugiem. Īpaši jārūpējas par fosfora, kālija un mikroelementu daudzumu. Pamatmēslošanai seko augsnes pamatapstrāde, ar kuras palīdzību barības vielas iestrāda pietiekoši dziļi.

Pavasara mēslošanas uzdevums ir uzturēt augsnes barības vielu saturu augiem vajadzīgajā līmenī vai iedot gada pamatdevu, kas aizvieto ar augiem no augsnes iznestas barības vielas. To dara agri pavasarī vai vēlākais reizē ar pavasara kultivēšanu, kā arī kopā ar sēšanu vai stādīšanu.

Dārzkopības mēslojumi ir izstrādāti pēc dārza kultūraugu vajadzībām:

  •  nesatur hloru 
  •  satur augam nepieciešamās elementu attiecības 
  •  satur gan amonija, gan nitrāta slāpekli 
  •  visas barības vielas, gan makro, gan mikroelementi ir vienā granulā 
  •  optimāls granulu izmērs (2-4 mm) 
  •  viegli izkliedējami

Sabalansēta mēslošana ir vienmērīgas augšanas priekšnoteikums.

Generic placeholder image

Yara Mila 8-11-23

Granulēts NPK mēslošanas līdzeklis, tehniskā specifikācija %

Generic placeholder image

YaraMila™ CROPCARE 11-11-21

Sabalansēts Slāpeklis. Satur augiem uzreiz pieejamo nitrātu formas slāpekli un lēnākas iedarbības amonija formas slāpekli. YaraMila™ CROPCARE satur barības vielas, kas nepieciešamas kultūraugam gan agrīnās attīstības stadijās, gan visā veģetācijas periodā.

Generic placeholder image

YaraMila™ COMPLEX (12-11-18)

Līdzsvarots Slāpeklis - satur augiem uzreiz pieejamo nitrātu formas slāpekli, gan arī lēnākas iedarbības amonija formas slāpekli, YaraMila™ COMPLEX pilnībā nodrošina augu vajadzību pēc slāpekļa to agrīnās attīstības stadijās.

Prev Next