Kukurūza

ĻOTI AGRĪNI KUKURŪZAS HIBRĪDI

AVENIR FAO 180

Izteikti agrīna šķirne  
Ideāli piemērota agras raža ieguvei. Šķirne apvieno augstu ražību attiecībā pret agrīnu kukurūzas novākšanas termiņu. Augsts cietes saturs un enerģija. Veido vidēji garus, veselīgus augus ar labu veldres noturību līdz pat ražas novākšanai. Piemērota audzēšanai dažāda tipa augsnēs. Syngenta Seed.

ORMEAU FAO 190

Agrīns un augstražīgs kukurūzas hibrīds ar augstu sausnas sagremojamību  Veido vidēji garus veldres noturīgus augus ar vidējām līdz lielām vālītēm. Savā agrīnuma grupā labi ražas un kvalitātes rādītāji. Pēc sēklu sadīgšanas raksturīga spēcīga augu augšana un attīstība. Hibrīds piemērojas jebkuriem augšanas apstākļiem, it īpaši sausuma periodiem. Noturīgs pret stublāju fuzariozi. Caussades Semences

 

AGRĪNI KUKURŪZAS HIBRĪDI

PIRRO FAO 200

Agrīns kukurūzas hibrīds ar izcili augstu sausnas ražu.  Jaunums.

ES ARDENT FAO 200

Hibrīds, kas apvieno agrīnumu un augstražību  Izceļas ar piemērotību skarbākiem audzēšanas   Piemērots gan skābbarības gatavošanai, gan biogāzes ražošanai. Izteikti masīvi un lieli augi, sasniedzot garumu ap 3 metriem. Kramzobu graudu tips, graudu vālītes vidēji lielas līdz lielas. Strauja augu attīstība augšanas sākumposmā. Augiem laba izturība pret slimībām. Skābbarībai FAO 200 / graudiem FAO 210. Saatbau Linz

EDUARDO FAO 200

Kukurūzas hibrīds, kas izceļas izceļas ar stabilām ražām un labiem kvalitātes rādītājiem vairāku gadu garumā.  Šķirnei raksturīgi masīvi augi ar rupjām sēklām graudu vālītēs. Laba apēdāmība apvienojumā ar augstu cietes saturu un enerģiju. Hibrīdam piemīt īpašība palikt zaļam pēc salnām rudenī. Augstvērtīgai skābbarības ieguvei gan lopbarībai, gan arī biogāzei. Saatbau Linz 

DRIM FAO 200

Augstražīgs kukurūzas hibrīds kvalitatīvas skābbarības sagatavošanai  
Hibrīdam ir strauja augu attīstība pavasarī pēc sēklu sadīgšanas. Graudu vālītēm raksturīgs augsts cietes saturs un enerģijas koncentrācija, līdz ar to iespējams sagatavot augstas kvalitātes skābbarību. Augiem laba izturība pret slimībām un piemīt īpašība palikt zaļam pēc rudens salnām. Ieteicams audzēt arī augsnēs, kas pavasarī iesilst vēlāk. Syngenta Seeds   apstākļiem visu veidu augsnēs, kas nodrošina lielāku ražu un labāku tās kvalitāti. Lielā cietes satura un apēdamības kombinācija nodrošina labu skābbarības kvalitāti. Laba izturība pret lapu brūnplankumainību, melnplauku un vālīšu fuzariozi. Stabila un piemērota šķirne tiem, kas vēlas iegūt augstvērtīgu skābbarību. Vairāku gadu garumā ir labi ražas un kvalitātes rādītāji. Euralis. 

ES REGAIN FAO 200

Hibrīds ar augstu ražību un labiem kvalitātes rādītājiem.  ES Regain ir viena no stabilākajām šķirnēm vairāku gadu garumā, arī kukurūzas audzēšanai nelabvēlīgos gados. Piemērota audzēšanai vēsākos klimatiskajos apstākļos. Pietiekami agrīna, lai būtu piemērota visiem Latvijas reģioniem. Šķirni iespējams audzēt skarbākos un vēsākos laika apstākļos. Piemērota dažāda veida augsnēm. Raksturīgi veselīgi augi. Euralis.

SULORD FAO 200

Hibrīds piemērots augstvērtīgas skābbarības sagatavošanai.
Pēc vairāku gadu datiem uzrāda labu sausnas ražu un sagremojamību. Noturīgs pret zemām temperatūrām gan pavasarī, gan rudenī, labi pacieš vasaras augstās temperatūras. Saate Union.

 

VIDĒJI AGRĪNI KUKURŪZAS HIBRĪDI 

DKC 3014 FAO 210

Kukurūzas hibrīds augstvērtīgas skābbarības ieguvei gan dzīvnieku ēdināšanai, gan biogāzes ražošanai  Raksturīga agrīna gatavība un labi kvalitātes rādītāji – augsts cietes saturs un ļoti augsta kokšķiedras sagremojamība, kas nodrošina augstu barības izmantojamību, līdz ar to arī augstāku piena izslaukumu. Hibrīdam augstas un stabilas ražas vairāku gadu garumā. Laba izturība pret slimībām. Skābbarībai FAO 210 un graudiem FAO 220. Latvijas saimniecībās pārbaudīts kukurūzas hibrīds un rekomendējams graudu ieguvei. Monsanto Dekalb.

ES BODYGUARD FAO 210

Jauns kukurūzas hibrīds, kam ir labi rādītāji ražības un kvalitātes ziņā  Liels cietes saturs un labi enerģijas rādītāji, kas kombinācijā ar augsto ražību nodrošina augstvērtīgu skābbarību. Raksturīgi masīvi augi ar īpašību palikt zaļiem pēc rudens salnām. Raksturīgas lielas graudu vālītes ar rupjiem graudiem, kas veido 25 rindas ar 14 graudiem vienā rindā. Vidējais 1000 graudu svars – 280 grami. Laba izturība pret slimībām. Skābbarībai FAO 210 un graudiem FAO 220. Euralis.

 

VIDĒJI VĒLĪNI KUKURŪZAS HIBRĪDI

SL GILBERTO FAO 230

Hibrīds, kas nodrošina lielu ražu un augstu ražas kvalitāti  Hibrīdam raksturīgas ļoti lielas graudu vālītes ar 14–16 graudiem vienā rindā.   SL ISANTO FAO 230 Augstražīgs hibrīds ar ļoti labu cietes saturu  Var tikt izmantots gan graudu, gan skābbarības ieguvē. Saatbau Linz   Saatbau Linz  SL DEVINO FAO 220 Vidēji vēlīns, augstražīgs hibrīds ar izteikti masīviem augiem un rupjām sēklām vālītēs  Raksturīga laba izturība pret plakantārpu izraisītām augu infekcijas slimībām, kā arī ļoti laba izturība pret melnplauku. Hibrīds piemērots audzēšanai vēsāka klimata zonās, jo tam raksturīga strauja un spēcīga attīstība veģetācijas sākumā, kā arī labi izteikta īpašība palikt zaļam pēc apsalšanas. Saatbau Linz.