Vasaras rapsis

VASARAS RAPŠA LĪNIJŠĶIRNES

STELLA

Vidēji agrīna vasaras rapša līnijšķirne
Augstražīga, pielāgoties spējīga šķirne ar stabilem ražas rādītājiem. Šķirnei vidēji augsts eļļas saturs sēklās. Raksturīgs neliels, kompakts augums – zemas biomasas rapša hibrīds.

CLIPPER

Augstražīga, vidēji vēlīna un stabila vasaras rapša līnijšķirne.
Raksturīgs augsts eļļas saturs graudos, kā arī laba eļļas kvalitāte. Veido spēcīgus un veldres noturīgus vidēji garus augus. Piemērota audzēšanai dažāda tipa augsnēs, kurās ir pietiekams mitruma nodrošinājums. Šķirne piemērota arī pavisam agriem sējas termiņiem, kad augsne tikko iesilusi un ir iespēja uzsākt sējas darbus.

LARISSA

Vidēji vēlīna vasaras rapša līnijšķirne.
Pielāgoties spējīga arī augšanai ne tik labvēlīgos apstākļos. Raksturīga agra ziedēšana un vidēji vēlīna nogatavošanās. Veido vidēji garus, spēcīgus augus, kas nodrošina ērtu ražas novākšanu. Šķirne nav īpaši izvēlīga attiecībā uz augsnes kvalitāti – piemērota audzēšanai dažāda veida augsnēs.

VASARAS RAPŠU HIBRĪDI

PERFORMER

Jaunums
Agrīns hibrīds ar augstu ražas potenciālu, kas sabalansēts ar kvalitātes rādītājiem. Vidēja auguma
augi ar labu veldres noturību. Piemērota dažāda tipa augsnēm. Izteiktas augu kompensējošās īpašības
stresa apstākļos. Vienmērīga ziedēšana.

LUMEN

Vidēji vēlīns, augstražīgs vasaras rapša hibrīds ar lielu eļļas saturu sēklās (47–49%). Veģetācijas
periods 120–125 dienas. Sēklas vidēja izmēra. Vidēji gara auguma ar ļoti labu veldres noturību.
Ziedēšanas sākums – vidēji agrs.

ACHAT

Vēlīns vasaras rapša hibrīds, piemērots agriem sējas termiņiem. Veido spēcīgus, garus augus ar labu zarošanos. Ļoti augsts ražas potenciāls. Raksturīgi rupji graudi ar augstu eļļas saturu. Augiem raksturīga strauja attīstība pēc sējas, izveidojot spēcīgu sakņu sistēmu.

INV 110 CL

Agrīns, augstražīgs vasaras rapša Clearfield tehnoloģijas hibrīds. Spēcīga augu attīstība pēc sējas. Veido vidēji garus, veselīgus augus ar labu veldres noturību. Iegūtajai ražai liels eļļas saturs. Hibrīdam agrīna ziedēšana.

SOLAR CL DK 7175 CL

Kompakta auguma vidēji agrīns Izteikti agrīns Clearfield tehnoloģijas hibrīds.
Piemērots optimālam sējas termiņam un audzēšanai visa tipa augsnēs. Liels eļļas saturs ievāktajā ražā: 47–48%. Nodrošina augstas ražas gan viegla mehāniskā sastāva, gan smagās augsnēs. Veido vidēji garus augus ar labu veldres noturību. Augsta noturība pret pāksteņu atvēršanos.

DK 7175 CL

Izteikti agrīns Clearfield tehnoloģijas hibrīds. Izmantojams sējumos, kad vajadzīgs hibrīds ar īsu veģetācijas periodu, vai arī vēlākai pavasara sējai. Nodrošina stabilas ražas. Veido kompaktus, īsus augus ar labu veldres noturību. Vidēji agrīns ziedēšanas sākums.