Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība. Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Lasīt vairāk 

Pirmdiena, 17. jūnijs
Artūrs, Artis
 • Rīga
  • Rīga
  • Alūksne
  • Bauska
  • Daugavpils
  • Dobele
  • Gulbene
  • Jelgava
  • Liepāja
  • Saldus
  • Rēzekne
  • Valmiera
  • Ventspils
Weather forecast from Yr, delivered by the Norvegian Meteorological Institute and NRK

BALTIC AGRO ATKLĀJ JAUNU LOĢISTIKAS CENTRU JELGAVĀ

Baltic Agro atklāj jaunu loģistikas centru Jelgavā, lai nodrošinātu efektīvāku, kvalitatīvāku un ātrāku servisu! 

Turpinot augt un attīstīties mūsu 30 gadu jubilejas gadā, esam veikuši reorganizāciju uzņēmuma loģistikas sistēmā un izveidojuši savu pirmo, vienoto loģistikas centru, kas apvienos vairāku mūsu Latvijas noliktavu darbu un uzlabos mūsu sniegto servisu klientiem, optimizēs ikdienas darbus. Lai sniegtu dziļāku ieskatu par jaunā centra nozīmīgumu un plānotajiem uzlabojumiem, uzdevām dažus jautājumus mūsu loģistikas centra vadītājai Līgai Riekstai.

1. Ko Baltic Agro nozīmē loģistikas centra izveide un atklāšana? Kā šis jaunums ietekmēs mūsu klientus?

Līga Rieksta: "Noteikti viens no svarīgākajiem mūsu uzņēmuma ieguvumiem, pateicoties loģistikas centra izveidei, būs tas, ka tiks apvienota visu produktu grupu izvešana no Jelgavas servisa centra (JSC). Tiks savienots vairāku Latvijā esošo uzņēmumu noliktavu darbs. Klientiem tas nozīmēs to, ka vienā piegādes reizē varēs saņemt visus savus pasūtītos produktus. Tas ievērojami samazinās gaidīšanas laiku un uzlabos piegādes kvalitāti. Kopīgs Baltic Agro un klientu ieguvums ir skaidrs – vairāk apmierinātu un priecīgu klientu!"

2. Kādi uzlabojumi būs redzami mūsu uzņēmuma darbībā?

Līga Rieksta uzskaita vairākus būtiskus uzlabojumus:

 • Ātrākas piegādes: Mūsu klienti tagad varēs saņemt pasūtījumus daudz ātrāk, kas ir būtiski, lai apmierinātu sezonālās vajadzības un steidzamos pasūtījumus.
 • Apvienotas visu produktu grupu izvešanas: Tas nozīmē, ka visi mūsu produkti - neatkarīgi no to grupas - tiks piegādāti reizē, padarot loģistiku efektīvāku un organizētāku.
 • Informēti loģistikas darbinieki: Visi loģistikas darbinieki būs pilnībā informēti un spēs precīzi atbildēt par konkrētu klientu plānotajām piegādēm, tādējādi uzlabojot klientu apkalpošanas kvalitāti.
 • Efektīvāka mašīnu plānošana un izmantošana: Tas nodrošinās optimālu transporta izmantošanu starp noliktavām un klientiem, samazinot transporta izmaksas un piegādes laiku.

3. Ko Tev pašai nozīmē šis uzlabojums un jauninājums uzņēmumā?

Līga Rieksta: "Man personīgi tas ir liels dzīves izaicinājums, ko esmu pieņēmusi. Uzskatu, ka katras grūtības, ar kurām saskaršos, būs iespēja pašai sev un apkārtējiem parādīt, ka viss ir iespējams. Nepieciešama tikai pozitīva domāšana un gribas spēks - darīt un kustēties uz priekšu. Šis projekts man ļauj augt profesionāli un personīgi." 

4. Ko liksi kā savu prioritāti esot loģistikas centra vadītāja?

Līga Rieksta: "Kā loģistikas centra vadītājai, šobrīd mana galvenā prioritāte ir izveidot konkrētu sistēmas moduli, lai loģistikas centrs veiksmīgi uzsāktu savu darbu! Protams, arī apmācīt mūsu uzņēmuma jaunos kolēģus, lai pēc iespējas ātrāk mana komanda var pilnvērtīgi strādāt, ievērojot jaunizveidotās vadlīnijas. Ņemot vērā, ka loģistikas nozarē darbojos jau vairāk kā desmit gadus, no kuriem pēdējos trīs tieši Baltic Agro, vēl viena no manām prioritātēm būs nodot savas zināšanas kolēģiem, reizē arī mācoties ko jaunu no viņiem."

Līga arī piebilst: "Uzskatu, ka tikai darbojoties komandā, ir iespējams sasniegt vēlamo rezultātu. Ja visas iesaistītās puses sadarbosies un būs vēlme pieņemt jaunas lietas, mainīt sen izstrādātas koncepcijas, tad visi kopā sasniegsim izcilu rezultātu."

 

Mēs, Baltic Agro, esam pārliecināti, ka jaunais loģistikas centrs Jelgavā uzlabos mūsu darbības efektivitāti un nodrošinās augstākas kvalitātes servisu mūsu klientiem. Mūsu mērķis ir nodrošināt ātrākas un uzticamākas piegādes, apvienojot visu produktu grupu izvešanas, kas atvieglos pasūtījumu pārvaldību un uzlabos komunikāciju ar klientiem. Mēs esam šeit, lai atbalstītu jūsu vajadzības un nodrošinātu, ka jūs saņemat visus pasūtītos produktus savlaicīgi un bez sarežģījumiem.

Ar šo soli mēs stiprinām savu apņemšanos nodrošināt ātrus, kvalitatīvus un efektīvus loģistikas risinājumus, turpinot augt un attīstīties mūsu 30 gadu jubilejas gadā.

Paldies, ka esat kopā ar Baltic Agro - mēs vienmēr esam šeit, lai kopīgi sasniegtu jūsu saimniecības izvirzītos mērķus! 

Citi jaunumi

Baltic Agro akcija
Baltic Agro akcija
Lasīt vairāk
BAYER AKCIJA
BAYER AKCIJA
Lasīt vairāk
RĀMAVAS IZSTĀDE
RĀMAVAS IZSTĀDE
Lasīt vairāk
Baltic Agro uzsāk sadarbību ar KIMITEC
Baltic Agro uzsāk sadarbību ar KIMITEC
Lasīt vairāk
AR LAD UN ES ATBALSTU MODERNIZĒ TUKUMA SERVISA CENTRU
AR LAD UN ES ATBALSTU MODERNIZĒ TUKUMA SERVISA CENTRU
Lasīt vairāk
Prev Next

Kalendārs