Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība. Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Lasīt vairāk 

Pirmdiena, 17. jūnijs
Artūrs, Artis
 • Rīga
  • Rīga
  • Alūksne
  • Bauska
  • Daugavpils
  • Dobele
  • Gulbene
  • Jelgava
  • Liepāja
  • Saldus
  • Rēzekne
  • Valmiera
  • Ventspils
Weather forecast from Yr, delivered by the Norvegian Meteorological Institute and NRK

Storm® Ultra – efektīvas ēsmu briketes peļu un žurku ierobežošanai.

Rodenticīds ir antikoagulants, kas ierobežo žurkas un peles pēc vienreizējas, ļoti zemas ēsmas koncentrācijas uzņemšanas un to ir droši lietot iekštelpās un ārpus telpām.

Reģistrācijas Nr.: LV/2019/MR/002
Darbīgā viela: flokumafēns 0,025 g/kg
Formulācija: ēsmas briketes

Preparāta apraksts

Storm Ultra – efektīva peļu un žurku inde, kas izveidota izmantošanai drošā veidā. Produkts iedarbojas grauzēja aknās uz asins koagulācijas mehānisma kavēšanu. Peļu vai žurku nāve iestājas 4 līdz 10 dienu laikā pēc Storm Ultra apēšanas. Žurkām un pelēm nepieciešamā barības deva dienā ir apmēram 10% un 20% atbilstoši no to ķermeņa svara. Flokumafēns ir īpaši efektīvs, jo pietiek ar ļoti zemu ēsmas koncentrāciju (tikai 0,005% jeb 50 mg/kg).

Storm Ultra ir formulēts kā vaska briketes, kuru iegūst sapresējot graudu, pulverveida vaska, flokumafēna un citu balastvielu maisījumu. Ēsmas briketes ir viegli lietojamas, tās nepelē un neizšķist, tām ir ilgs derīguma termiņš un tās ir viegli dozējamas. Piemērotas izmantošanai pagrabiem, stirpām, glabātuvēm u.c. saimniecības ēkām.

Produkta vaska briketes ir iekrāsotas zilā krāsā, lai tās būtu viegli atšķiramas no pārtikas un lopbarības un nepievilinātu mājdzīvniekus. Savvaļas putni un mājputni ignorē zili krāsotās briketes.

Lietošana

Ēsma jāizliek vietās, kur redzamas peļu vai žurku darbības pēdas, to mēsli un pārtikas bojājumi, ēku un priekšmetu grauzumi. Aizvāciet grauzējiem viegli pieejamas barības vielas

(piemēram, izbirušus graudus vai pārtikas atliekas).
Turklāt pirms apkarošanas uzsākšanas neuzkopiet grauzēju apsēsto teritoriju, jo tas iztraucēs grauzēju populāciju un apgrūtinās ēsmas uzņemšanu.

Ēsmas tvertnes būtu jāizvieto maksimāli tuvu vietām, kur novērota grauzēju aktivitāte (piemēram, pie grauzēju ejām, perēkļiem, barošanās vietām, spraugām, alām un tml.). Ja iespējams, ēsmas tvertnes ir jāpiestiprina pie zemes vai citām konstrukcijām. Pēc produkta izmantošanas nomazgājiet rokas un vietas, kas bija tiešā saskarē ar produktu. Nenovietojiet ēsmas tvertnes ūdens drenāžas sistēmu tuvumā, kur tās var nonākt saskarē ar ūdeni. Sargājiet ēsmu no nokrišņiem (piemēram, lietus, sniega un tml.). Novietojiet ēsmas tvertnes vietās, kuras nevar applūst. Nomainiet ēsmu, ja attiecīgajā vietā novietoto ēsmu ir sabojājis ūdens vai ja tā kļuvusi netīra. Grauzēju apkarošanas  beigās aizvāciet atlikušo ēsmu vai ēsmas tvertnes. Neaiztieciet beigtus grauzējus kailām rokām. Lai tos aizvāktu, uzvelciet cimdus vai izmantojiet atbilstošus palīglīdzekļus, piemēram, knaibles.

Lai nepakļautu riskam cilvēkus un vidi, izpildīt lietošanas instrukcijas prasības.


Citi jaunumi

BALTIC AGRO ATKLĀJ JAUNU LOĢISTIKAS CENTRU JELGAVĀ
BALTIC AGRO ATKLĀJ JAUNU LOĢISTIKAS CENTRU JELGAVĀ
Lasīt vairāk
Baltic Agro akcija
Baltic Agro akcija
Lasīt vairāk
BAYER AKCIJA
BAYER AKCIJA
Lasīt vairāk
RĀMAVAS IZSTĀDE
RĀMAVAS IZSTĀDE
Lasīt vairāk
Baltic Agro uzsāk sadarbību ar KIMITEC
Baltic Agro uzsāk sadarbību ar KIMITEC
Lasīt vairāk
Prev Next

Kalendārs